Náplasti


Náplasti sú známe každému! S náplasťami si ľahko ošetríte ranu a zaistíte, že sa nebude špiniť a zároveň bude "dýchať". Vďaka tomu majú náplasti rovnako hojivé schopnosti ako chrasta, ktorá pokrýva bolestivé miesto. Náplasti chránia zranené miesto pred zanesením špiny a pred bacilmi, ale zároveň umožňujú prúdenie vzduchu, takže rana sa môže hojiť.

Hojenie s pomocou náplasti

Štúdie ukazujú, že ak sa na rane vytvorí tlstá chrasta, často dôjde k jej prasknutiu a odlúpnutiu oveľa prv, ako sa má koža šancu zahojiť. Na takom mieste sa ľahko vytvorí škaredá jazva.

Náplasti môžu slúžiť aj ku tomu, že držia chrastu na mieste a bránia tomu, aby praskla. S pomocou náplastí sa rana zahojí rýchlejšie a nezostane veľká jazva, ktorej by ste sa potom už len ťažko zbavovali. Náplasti sú najlepším spôsobom ako ošetriť ranu.


Náplasti ako promo


Na obrázkoch môžete vidieť, že náplasti sa ľahko prilepia na akúkoľvek časť tela. Náplasti ponúkame v mnohých veľkostiach a tvaroch tak, aby presne sedeli napríklad aj na kĺby, končeky prstov, nos apod. A sami ste si iste všimli, že náplasti môžu byť všelijako krásne potlačené. Náplasti Košice sú veselý a originálny reklamný predmet!

Náplasti vo veľkom Náplasti veľkoobchod

Priľnavé náplasti

Áno, ako výrobca náplastí sme schopní zaistiť výrobu presne podľa vašich požiadaviek. Náplasti môžeme vyrobiť v akejkoľvek veľkosti a tvare a dodať vám ich potlačené vaším logom, sloganom, webovou adresou alebo akýmkoľvek iným obrázkom. S pomocou náplastí tak môžete propagovať svoju firmu a výrobky vlastne každému. Pozrite si príklady našich náplastí:

Náplasti na mieru Náplasti na objednávku Náplasti s obrázkom

Zaujala vás naša ponuka a radi uvidíte ďalšie náplasti?
Máte záujem o objednávku náplastí na mieru pre vašu reklamu?
Navštívte našu ponuku a vyberte si alebo sa nám ozvite na našom kontakte.